kabanos exclusive drobiowy
Tarczyński

Jesz lepiej, żyjesz lepiej.

Od lat inspirujemy do mądrego odżywiania,
Żeby zmieniać życie na lepsze,
W myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.
PRODUKTY

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Dlaczego Tarczyński?

Od cienkich, idealnych na przekąski kabanosów po regularnie goszczące na stołach parówki i wędliny. Z pasją tworzymy produkty, które gwarantują najwyższą jakość i wyrazisty smak.

Zobacz wszystkie produkty
KABANOSY

KABANOSY

Idealnie wysuszone, kruche, a do tego wygodne. Najwięksi smakosze kabanosów mogą wybrać spośród szerokiej gamy smaków i zawsze będą mieć pewność, że sięgają po wyjątkową przekąskę, której smakowanie to czysta przyjemność.

Zobacz kabanosy
PARÓWKI

PARÓWKI

Parówki goszczą na każdym polskim stole. Jeśli cenisz jakość, na pewno polubisz nasze produkty wyprodukowane z wysokiej jakości mięsa. Bez osłonek, bez ulepszaczy. Zawsze smaczne i gotowe do zjedzenia.

Zobacz parówki
DLA DZIECI

DLA DZIECI

Gryzzale dają dzieciom siłę do nauki, zabawy i sportu. Wspierają ich rozwój, by mogły poznawać świat. Gryzzale to mięsne przekąski, które smakują dzieciom i dostarczają im energię do codziennych wyzwań na dłużej!

Zobacz Gryzzale
MEAT Lovers

MEATLOVERS

Jesteśmy zawsze tam, gdzie są miłośnicy najwyższej jakości mięsnych przysmaków. Poznaj hot-dogi, o których mówi cała Polska, śledź trasę food Trucka Meatlovers i celebruj z nami miłość do mięsa.

Masz apetyt na więcej? Bez obaw, najlepsze jeszcze przed Tobą!

Więcej o MEATlovers
MEAT Lovers
NATURALNE PORANKI
Śledź MeatLovers na:
NATURALNE PORANKI

NATURALNE PORANKI

Jaki jest przepis na przepyszne, naturalne śniadanie? Oczywiście produkty Tarczyński Naturalnie połączone ze świeżymi, pełnymi smaku dodatkami. Dodajmy do tego Tomasza Jakubiaka, jego autorskie dania, wspaniałych gości, wyjątkowe miejsca i mamy gotowy przepis na Naturalny Poranek.

Odwiedź Naturalne Poranki
projekt plaża
Śledź MeatLovers na:
Akceptuję Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję