AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
March 11, 2022

Tarczyński w gronie sponsorów Runmageddon 2022

Firma Tarczyński została sponsorem całorocznego cyklu biegów z przeszkodami Runmageddon 2022. Podczas tegorocznych eventów popularny producent kabanosów i przekąsek białkowych zaprosi Runmageddończyków do specjalnej strefy EXPO, a na trasie biegu stanie jego przeszkoda. Inauguracja tegorocznego cyklu biegów odbędzie się 9 kwietnia na Tarczyński Arena Wrocław.

Runmageddon został zorganizowany po raz pierwszy w Polsce w 2014 roku. Od tego czasu liczba zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu rośnie z sezonu na sezon, dla wielu osób będąc już coroczną sportową tradycją. W tym roku na starcie zobaczymy blisko 90 tysięcy dorosłych i dzieci! Runmageddon to połączenie biegu z pokonywaniem przeszkód takich jak np.: Lodowa, Zasieki, Helikopter, Multi Rig czy pionowe i skośne ścianki. Jest więc widowiskowo, ale i ekstremalnie, co sprawia, że jest biegi stały się wielkim hitem, a do startu uczestnicy przygotowują się nawet cały rok.

Jeszcze bliżej konsumentów lubiących wyzwania 

Marka Tarczyński zaangażowała się w Runmageddon, by być jeszcze bliżej osób aktywnych, które spędzając czas w gronie znajomych, podejmując sportowe wyzwania.

– Celem zaangażowania naszej marki w wydarzenie skupiające zarówno młodych, jak i starszych ludzi, których łączy zamiłowanie do aktywności fizycznej, jest promocja naszych produktów jako doskonałych przekąsek na każdą, szczególnie plenerową okazję. To grupa konsumentów idealnie wpisująca się w grono odbiorców naszych różnorodnych smaków i wariantów kabanosów. Cieszymy się, że sezon biegów rozpocznie się na Tarczyński Arena Wrocław i dzięki temu będziemy jeszcze bliżej mieszkańców naszego regionu – mówi Tomasz Tarczyński, Dyrektor Marketingu i Eksportu w Tarczyński S.A.

Marka Tarczyński została sponsorem całego cyklu, dlatego tym niecodziennym,  sportowym wydarzeniom będą towarzyszyły również powstałe z myślą o Runmageddonie akcje promocyjne. Na imprezach Runmageddonu stanie obrandowana przeszkoda, specjalnie przygotowana strefa EXPO oraz food trucki marki Tarczyński – MeatLovers. Dopełnieniem będą działania digitalowe, konkursy i animacje zarówno dla uczestników biegu, jak i tych, którzy swój wolny czas lubią spędzać na sportowo.

– Bardzo się cieszymy, że marka Tarczyński dołączyła do grona naszych partnerów. Łączy nas pasja do dawania Polakom przyjemności i zachęcania ich do aktywności. Mamy wspólne cele. Chcemy popularyzować zdrowy, sportowy a także rodzinny tryb życia. Jesteśmy przekonani, że nasza społeczność przyjmie ciepło naszego nowego partnera. Wspólnie w nowy sezon wchodzimy juz we Wrocławiu, gdzie marka Tarczyńskie wraz z Tarczyński Arena będą naszymi gospodarzami – mówi Piotr Bałchanowski, Prezes Zarządu Runmageddon.

Inauguracja sezonu na Tarczyński Arena Wrocław

Pierwsze spotkanie miłośników adrenaliny odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. na Tarczyński Arena Wrocław. Będzie to wiosenny event inaugurujący Runmageddon 2022. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się na trasach Intro, Rekrut i Nocny Rekrut. Dla młodszych przygotowany zostanie przeszkodowy raj na formułach Kids i Junior, a całe rodziny będą mogły powalczyć na torze Family!

Sponsoring wydarzenia jest częścią strategii społecznej odpowiedzialności biznesu – Tarczyński Lepiej – w obszarach RAZEM i AKTYWNIE.

Szczegóły dotyczące tegorocznego cyklu biegu z przeszkodami Runmageddon oraz zapisy dostępne są na stronie www.runmageddon.pl.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept