AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
May 16, 2022

Tarczyński w gronie głównych partnerów gry Monopoly edycja WrocławMonopoly to popularna gra strategiczna. Stworzona przez Elizabeth Magie w czasie Wielkiego Kryzysu, szybko wyszła poza obszar Stanów Zjednoczonych, zyskując popularność praktycznie na całym świecie. Nie tylko poszczególne kraje, ale i miasta doczekały się swoich lokalnych edycji. Planszówka pozwalająca graczom między innymi na fikcyjne obracanie nieruchomościami czy bogacenie się dotarła również do Wrocławia. Partnerem nowej wrocławskiej edycji, obok firmy Tarczyński, został także sponsorowany przez nią klub sportów amerykańskich – Panthers Wrocław. 

Tarczyński promuje Wrocław

Rodzinna firma z Ujeźdźca Małego od zawsze wspiera lokalne społeczności na Dolnym Śląsku, w tym również jego stolicę – miasto Wrocław. Marka jest między innymi sponsorem tytularnym miejskiego stadionu – Tarczyński Arena. Regularnie angażuje się również regionalne wydarzenia jak chociażby cykl biegów z przeszkodami Runmageddon 2022 czy zimowy Bieg Piastów. Teraz przyszedł czas na kolejny krok.


Dolny Śląsk to region, który ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ to stąd pochodzimy, ale i tutaj na co dzień żyjemy i pracujemy. Dlatego chętnie angażujemy się w różne inicjatywy, które mają na celu promocję i popularyzację tego wyjątkowego na mapie Polski miejsca. Zostanie oficjalnym partnerem tej niezwykle popularnej gry jest od teraz jedną z nich. Gracze będą mogli poznać wyjątkowe miejsca będące atrakcjami Wrocławia. Nie zabraknie również naszych akcentów. W grze pojawią się karty oraz pola związane ze sponsorowanym przez nas stadionem – Tarczyński Arena Wrocław, a także klubem Panthers Wrocław. Grający będą mogli kupić drużynę Panthers lub Panthers Minis oraz wziąć udział w rozgrywkach European League of Football – mówi Dawid Tarczyński, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Rozwoju firmy Tarczyński.

Najnowsza wersja Monopoly edycja Wrocław dostępna jest już na rynku. Kupić można ją w sieci salonów Empik, a także w wielu popularnych sklepach i księgarniach internetowych. Dostępna będzie również w sklepie internetowym oraz na meczach domowych Panthers Wrocław.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept