AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
April 7, 2023

Tarczyński razem z Biegiem Piastów

Marka Tarczyński po raz czwarty została sponsorem Zimowego Biegu Piastów. W tym roku odbyła się 47. edycja słynnych narciarsko-biegowych zawodów.

W śniegu, w mrozie i w fantastycznej atmosferze – co roku tysiące biegaczy biorą udział w zimowej rywalizacji na Polanie Jakuszyckiej, by sprawdzić swoje siły podczas Zimowego Biegu Piastów. Impreza, która na Dolnym Śląsku odbywa się od 1976 roku, gromadzi tłumy. W tym roku w biegu głównym wystartowało ponad 1,5 tysiąca osób.

47. edycja odbyła się na terenie nowo otwartego Dolnośląskiego Centrum Sportu, obiektu spełniającego wymogi światowych federacji i umożliwiającego sportowcom profesjonalnego treningi. 

Zawodnikom, już czwarty rok z rzędu, kibicowała marka Tarczyński, która jako sponsor wspiera to unikatowe wydarzenie sportów zimowych.

- Nie wyobrażamy sobie zimy bez nart i tym samym nie wyobrażamy sobie Zimowego Biegu Piastów bez naszego wsparcia. To jedyne w swoim rodzaju zawody łączące wszystkich fanów sportów zimowych z Polski i ze świata, które nie tylko promują Dolny Śląsk, ale przede wszystkim propagują zdrowy i aktywny tryb życia – mówi Dawid Tarczyński, Członek Zarządu firmy Tarczyński, i dodaje, że Zimowy Bieg Piastów to jedno z wielu wydarzeń, które marka Tarczyński wspiera w ramach swojej strategii CSR Tarczyński Lepiej. - Z dumą angażujemy się w promowanie aktywności fizycznej, poprzez sport upowszechniając również produkty naszej marki. Ponadto jesteśmy częścią lokalnych społeczności Wrocławia i Dolnego Śląska, które mocno wspieramy. Dlatego wybór Zimowego Biegu Piastów nie był przypadkowy – mówi Dawid Tarczyński.

Podczas tegorocznej edycji Biegu w pakietach startowych zawodników znalazły się produkty marki Tarczyński, a na terenie imprezy rozmieszczono materiały promocyjne firmy. Zawodnicy oraz kibice mogli także spróbować hot-dogów serwowanych w food trucku Parówkożerców, a dzieci mogły przy trasie spotkać maskotki Gryzzali.

 

Marka Tarczyński wspiera duże sportowe wydarzenia na terenie Dolnego Śląska i całej Polski, takie jak Zimowy Bieg Piastów, cykl biegów z przeszkodami Runmageddon, Tarczyński Arena Cup czy turniej Giganci Siatkówki. Firma jest również sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a także właścicielem i głównym sponsorem klubu Panthers Wrocław oraz sponsorem drużyny futbolu amerykańskiego Jaguars Kąty Wrocławskie.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept