AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
July 14, 2023

Tarczyński Gryzzale Summer Cup 2023 - Panthers Minis w akcji!

Inauguracyjny turniej futbolu flagowego Tarczyński Gryzzale Summer Cup 2023 już za nami. Wrocławskie Pola Marsowe gościły przyszłe gwiazdy sportu.

Ostatni weekend czerwca przebiegał niezwykle aktywnie dla najmłodszych adeptów futbolu amerykańskiego. Bezpośrednio przed meczem seniorskiego zespołu  Panthers Wrocław,  do akcji wkroczyły dzieci z najmłodszej sekcji, czyli Panthers Mini. Stawili oni czoła swoim rówieśnikom z Bielawy i Wałbrzycha w turnieju futbolu flagowego - nieco łagodniejszej odmiany futbolu amerykańskiego, gdzie zamiast powalania przeciwnika zrywa mu się szarfę lub flagę umieszczoną przy ubraniu. Młode Pantery z Wrocławia aktywnie rywalizowały z Sowami z Bielawy i Górnikami z Wałbrzycha, ale to nie wynik rywalizacji był najważniejszy, a promowanie aktywności fizycznej przy poszanowaniu dla drugiego przeciwnika.

 - Wsparcie młodych sportowców i ich rozwoju jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego cieszymy się, że możemy być strategicznym sponsorem Panthers Wrocław i organizować sportowe inicjatywy również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Rozgrywki w futbolu flagowym są dla nas szczególnie ważne, ponieważ dyscyplina ta ma szansę już niedługo pojawić się na Igrzyskach Olimpijskich. Możliwe, że na Polach Marsowych oglądaliśmy przyszłych Reprezentantów Polski – podsumował Dawid Tarczyński, członek zarządu Tarczyński S.A. Była to pierwsza edycja tego turnieju, ale na pewno nie ostatnia. Organizatorzy zapewnili, że kolejny turniej Tarczyński Gryzzale odbędzie się już zimą!

Edukacja poprzez sport. Społeczna misja marki

Edukowanie dzieci i młodzieży w zakresie aktywnego trybu życia oraz racjonalnego żywienia to jeden z głównych celów firmy Tarczyński. Poza turniejem dla najmłodszych futbolistów amerykańskich, od 2022 roku firma jest sponsorem Tarczyński Arena Cup, czyli dużego turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży, którego celem jest popularyzacja aktywności fizycznej i rozwijania zamiłowania do piłki nożnej poprzez stwarzanie możliwości sportowej rywalizacji na największym wrocławskim stadionie – Tarczyński Arenie.

Zaangażowanie w sponsoring wielu drużyn i zawodów wynika zarówno z naszej rodzinnej pasji do sportu jak i założeń strategii społecznej odpowiedzialności marki. Dzięki tego typu działaniom możemy być bliżej lokalnych społeczności, mając jednocześnie możliwość, aby zgodnie z naszą misją inspirować do racjonalnego odżywiania. Wszystko po to, by zmieniać życie na lepsze.   

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept