AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
June 5, 2023

Tarczyński Arena Cup. Oto najlepsze drużyny!

Są jeszcze mali, ale bardzo zdolni. Kochają piłkę nożną, a ich marzeniem było zagrać tam, gdzie gra Reprezentacja Polski, czyli na murawie Tarczyński Arena. Poznajcie najlepsze drużyny Tarczyński Arena Cup we Wrocławiu.

180 drużyn, 32 finałowe spotkania i wreszcie oficjalne wręczenie pucharów zwycięzcom. Wielki Finał Tarczyński Arena Cup już za nami. 20 maja młodzi piłkarze w grupach wiekowych 7-, 8-, 9- i 10-latków spotkali się na murawie Tarczyński Arena we Wrocławiu, by sprawdzić swoje siły i strzelić gole, które pozwoliły im sięgnąć po turniejowe medale i zwycięskie puchary.

- To niesamowite, że możemy kibicować i wspierać zdolnych uczestników Tarczyński Arena Cup po raz kolejny. Promocja sportu jest dla nas kluczowa, a nasza firma aktywnie działa na rzecz młodych zawodników z Dolnego Śląska, ale i nie tylko. Tarczyński Arena Cup to najlepszy przykład na to, że chcieć to móc, a uczestnicy tego turnieju udowadniają, że prawdziwa pasja do piłki nożnej może przerodzić się w fantastyczną przygodę – mówi Dawid Tarczyński, Członek Zarządu firmy Tarczyński.

Tarczyński Arena Cup to już trzecia edycja cyklu zmagań młodych sportowców. Zespoły rywalizują w kategoriach wiekowych U7, U8, U9 i U10 podczas czterech turniejów eliminacyjnych. Najlepsi trafiają do rozgrywek finałowych. Wydarzenie cieszy się popularnością wśród zawodników z całej Polski. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło niemal 4000 młodych piłkarzy.

Wyniki Wielkiego Finału Tarczyński Arena Cup 2023

U7  :

1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA

2. MKS Parasol Wrocław

3. Athletic Wrocław FC

U8 :

1. Rzemieślnik Mąkoszyce

2. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA

3. Akademia Piłkarska Reissa

U9 :

1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA

2. Akademia Piłkarska Falubaz

3. Akademia Piłkarska Namysłów

U10 :

1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA

2. Piast Żerniki Wrocław

3. Akademia Piłkarska Namysłów

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept