AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
July 14, 2023

Parówkożercy zawsze blisko sportowych emocji!

Głodny nie tylko sportowych wrażeń? Uśmiechnięta od ucha do ucha Asia i wulkan energii Kuba to wyjątkowy duet Parówkożerców, który chce przeżywać z Tobą ten wyjątkowy czas, gdy zamieniasz się w kibica. 

Niejednokrotnie przemierzają setki kilometrów. Ich food trucki mają nieograniczoną ilość wybornych przekąsek na pokładzie. Jadą, by jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci czas na stadionie, w hali i wszędzie tam, gdzie kibicowskie emocje sięgają zenitu.  

Blisko wydarzeń, blisko Ciebie

Parówkożercy to wyjątkowy koncept, dzięki któremu wraz ze swoimi przekąskami jesteśmy bliżej  klientów, fanów i wydarzeń, które są dla nich ważne. Stojący zawsze na czele smakowitej floty food trucków Asia i Kuba nie tylko zachęcą do spróbowania naturalnie pysznych hot-dogów Tarczyński, ale dbają o fantastyczną atmosferę wokół. Możemy wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, choć by zdobyć niektóre trzeba nie raz wykazać się  pomysłowością i kreatywnością. Typowanie wyników, podgrzewanie atmosfery, aktywność, zabawa i naturalne pyszności  - wszędzie tam, gdzie pojawia się food truck Parówkożerców, pojawia się masa uśmiechu i wszystkiego co najlepsze.

Zaskakujące aktywności

Pomysły w głowie Asi i Kuby są nielimitowane i nie mają terminu ważności. Czasami wymyślane przez nich konkurencje wymagają sprawności. Niektóre powodują wybuch salwy śmiechu ze strony innych obserwujących. Do najbardziej popularnych konkurencji należy koło fortuny. Jednak nie wystarczy jedynie wylosować nagrody - by ją zdobyć trzeba się wykazać odpowiednim talentem, jak taniec, śpiew czy zadanie sprawnościowe. Podczas świętowania Dnia Hot-Doga nieodłącznym elementem uroczystości jest konkurs jedzenia „gorących psów” na czas. Przy okazji meczów piłkarskich pojawiają się konkursy żonglerki piłką, czy też sprawdzanie celności strzałów na bramkę. To tylko niektóre przykłady zabaw, jednak arsenał pomysłów duetu Parówkożerców  jest olbrzymi, także można się spodziewać nowych atrakcji i konkurencji.

Parówkożercy w sieci

Parówkożerców można śledzić w naszych mediach społecznościowych:

Dotychczas Parówkożerców można było spotkać m.in. na wydarzeniach takich, jak mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, mecze Panthers Wrocław, Bieg Piastów, zawody Runmageddon, finał WOŚP, Projekt Plaża czy Sfera Zakopane. A w planach kolejne podróże przed nimi.  

 


Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept