AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
October 14, 2022

Jesienna odsłona trasy Naturalne Poranki Blisko Natury – sielankowe krajobrazy w Dolinie rzeki Bóbr

Zachwycająca i pełna inspiracji Dolina Bobru

Adriana Marczewska postanowiła przywitać widzów najnowszego odcinka trasy Naturalne Poranki Blisko Natury z malowniczej Doliny Bobru. W poszukiwaniu smaków Dolnego Śląska, w towarzystwie przewodnika, odwiedziła monumentalną zaporę na Jeziorze Pilchowickim z widokiem na – będący tutejszą perłą inżynierii – most kolejowy. Szefową kuchni najbardziej zachwycił jednak pierwszy wymurowany w województwie zamek Wleń z XII w. 

Sielankowe krajobrazy, niesamowite budowle i zachwycające panoramy – tak w kilku słowach mogłabym podsumować tę okolicę zamku Wleń. Dolny Śląsk zachwyca mnie z każdą wizytą i nie inaczej było tym razem. Przygotowywanie śniadań w takich okolicznościach to wielka przyjemność, która mnie inspiruje do odkrywania nowych smaków. Mam nadzieję, że z przyjemnością skosztujecie naszych naturalnych śniadań i wybierzecie się w podróż szlakiem Naturalnych Poranków – mówi Adriana Marczewska, szefowa kuchni.


Pyszne śniadania w jesiennej oprawie

Podziwianie najpiękniejszych panoram na Dolnym Śląsku skąpanych w barwach jesieni musiało zakończyć się kulinarnym sukcesem. I tak powstało śniadanie składające się z zapiekanego bakłażana z konfitowanymi pomidorkami z szalotką. Całość, wraz z parówkami Tarczyński Naturalnie 100% z kurczaka, została posypana płatkami jadalnych kwiatów i liśćmi świeżych ziół. 


W trakcie podróży Adriana odwiedziła także Tarczyn – spokojne i pełne ciszy miasteczko, słynące z życia mieszkańców w ruchu slow. To z kolei zainspirowało ją do stworzenia kolejnej potrawy tym razem w stylu slow, czyli chrupiących, smażonych na maśle tostów, wypełnionych aromatycznymi kurkami i mozzarellą, oczywiście na talerzu nie zabrakło pysznych parówek Tarczyński Naturalnie 100% z szynki.


Najnowszy odcinek trasy Naturalne Poranki Blisko Natury dostępny jest pod linkiem: 


Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept