AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
8 lipca 2022

Co łączy Runmageddon i trasę Naturalnych Poranków Blisko Natury?

Zamiłowanie do sportu i ciekawych form spędzania wolnego czasu


Runmageddon to całoroczny cykl biegów po torze z przeszkodami odbywającymi się w całej Polsce. Co roku bierze w niej udział blisko 100 tysięcy osób. Dzięki temu, że pobiec w nim może każdy – od najmłodszych do najstarszych, a przygodę można rozpocząć bez specjalnego przygotowania – jest to również doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi. 

Miejsce, które łączy osoby kochające sport i rozrywkę dla całych rodzin, to idealny punkt trasy Naturalnych Poranków Blisko Natury. Adriana Marczewska, która wciela się w rolę prowadzącej, postanowiła odwiedzić Runmageddon, przygotowując propozycje posiłków odpowiadających na potrzeby jego uczestników. Zdrowe, dostarczające energii i z wykorzystaniem naturalnych źródeł białka, czyli parówek bez dodatku konserwantów z linii Tarczyński Naturalnie. Marka, która w sezonie 2022 została partnerem cyklu biegów w całej Polsce zaprasza do swojej strefy, gdzie czeka na nich m.in. foodtruck Meatlovers.

Pożywne śniadania: hot-dog i miska mocy

 

Pierwszą propozycję przygotowaną w programie stanowi śniadaniowy hot-dog z parówką Tarczyński Naturalnie 100% z szynki. Szefowa kuchni podała go w świeżo wypieczonej bułce z podsmażoną na maśle dymką i niestandardowym dodatkiem – kaszanką. W takim wypadku nie mogło zabraknąć chrupiącego jabłka, szczypiorku i piklowanej cebuli. 

Jako źródło energii posłuży także drugi posiłek – miska mocy, składająca się z odpowiednich przed treningiem porcji węglowodanów, białka i zdrowych tłuszczy. Adriana podała makaron orzo w ziołowym pesto, a całość posypała nowalijkami z patelni – rzodkiewką, pomidorkami koktajlowymi, młodym zielonym groszkiem, fasolką szparagową, liśćmi szpinaku i szczyptą czarnuszki. Oczywiście nie można pominąć pozbawionych konserwantów parówek Tarczyński Naturalnie 100% z kurczaka. 


Nowy odcinek trasy Naturalnych Poranków Blisko Natury na torze Runmageddonu można obejrzeć na stronie: 

Akceptuję Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję