AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
November 18, 2022

Tarczyński sponsorem tytularnym lodowiska na wrocławskim stadionie

Tarczyński – marka nr 1. w kategorii wędlin paczkowanych – została sponsorem tytularnym lodowiska działającego na wrocławskim stadionie. Przez najbliższe dwa sezony oficjalną nazwą tej zimowej przestrzeni będzie Lodowisko Tarczyński Arena. Otwarcie już 18 listopada.

Zimowa kraina Gryzzali

Firma Tarczyński od 2021 r. jest sponsorem tytularnym wrocławskiego stadionu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – sponsoring znajdującego się w nim lodowiska. Przez dwa kolejne sezony będzie ono nosiło nazwę Lodowisko Tarczyński Arena. Zmianie ulegnie także jego branding. Zadaszona przestrzeń wrocławskiego toru łyżwiarskiego zmieni się w zimową krainę Gryzzali. Najmłodsi będą mogli w niej spotkać swoich ulubionych bohaterów. Mocu, Mega i Lool – oficjalne maskotki marki Tarczyński Gryzzale – będą witać odwiedzających już od dnia otwarcia, tj. 18 listopada. Jazda na łyżwach w towarzystwie tej paczki to świetna okazja do tego, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. W końcu z nimi „nuda nie ma szans”.

– Sport od lat jest nam bardzo bliski, dlatego jako marka tak chętnie angażujemy się w różne tego typu inicjatywy. Po sponsoringu lokalnych sportowców, drużyn czy klubów, a w końcu także wrocławskiego stadionu Tarczyński Arena przyszedł czas na kolejny krok. Wierzę, że świetnie przygotowany i wyposażony tor Lodowiska Tarczyński Arena, a także oferta dodatkowych atrakcji, zachęcą mieszkańców Wrocławia i okolic, do aktywnego spędzania w tym miejscu zimowego czasu – mówi Dawid Tarczyński, Członek Zarządu firmy Tarczyński.

Co czeka na odwiedzających?

Ci, którzy zdecydują się odwiedzić Lodowisko Tarczyński Arena, będą mogli skorzystać z oferty stanowiska gastronomicznego z popularnymi produktami sponsora. Nie zabraknie na nim pysznych hot-dogów z parówkami marki, przekąsek białkowych czy gorących napojów. W planach są także akcje specjalne, w tym konkursy.

Wielkie otwarcie już 18 listopada!

Zimowy sezon na Lodowisku Tarczyński Arena rozpocznie się w piątek 18 listopada. Na tych, którzy nie posiadają własnego sprzętu, na miejscu będzie czekać wypożyczalnia łyżew, kasków i „pingwinków” do nauki jazdy. Obiekt będzie czynny przez cały tydzień – także w święta od 9.00 do 22.00. Szczegółowy harmonogram i cennik dostępny jest na stronie obiektu: https://bit.ly/LodowiskoTarczyńskiArena.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept