AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
August 29, 2023

Tarczyński Gryzzale dołączają do projektu NFL Flag Poland


NFL Flag to gałąź prestiżowego National Football League, której celem jest promocja futbolu flagowego na świecie. Tarczyński wpiera rozwój tej dyscypliny w Polsce i zaprasza do Wrocławia na wyjątkowy camp szkoleniowy.

Jesz lepiej, żyjesz lepiej – to idea w myśl której Tarczyński zachęca do mądrego odżywiania, by zmieniać życie na lepsze. Wśród szerokiej gamy naszych przekąsek szczególne miejsce zajmują Gryzzale. To zdrowe i naturalne kabanosy i parówki dla dzieci, które dostarczają zapasów energii niezbędnej podczas sportowych aktywności.

Tarczyński i marka Gryzzale obejmują patronatem program NFL Flag Poland. – Cieszę się, że możemy być częścią tak wyjątkowej inicjatywy, dzięki której dzieci będą poznawały piękno futbolu pod egidą największej ligi futbolu amerykańskiego na świecie. To dla naszej marki kolejny ważny punkt w rozwoju klubu Panthers Wrocław, którego od lat jesteśmy strategicznym sponsorem. Wiemy, jak ważne jest, aby dzieci rozpoczynały przygodę ze sportem i rozwijały się wraz z nim już od najmłodszych lat. Dlatego wierzymy, że ten projekt pozwoli nam wychować kolejne pokolenie Panter i kto wiem, może wychowanków zobaczymy nawet w NFL - mówi Dawid Tarczyński, członek zarządu firmy Tarczyński.

Futbol flagowy to bezkontaktowa i bezpieczna odmiana futbolu amerykańskiego, która cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród dzieci. W ramach współpracy NFL Flag Poland, Panthers Wrocław i Tarczyński Gryzzale zorganizują camp dla dzieci w wieku 6-13 lat. Chłopcy i dziewczynki wezmą udział w treningach pod okiem doświadczonych trenerów z Polski i USA. Uczestnicy otrzymają oficjalną koszulkę i pas z flagami NFL, a najlepsi zostaną nagrodzeni specjalnymi upominkami MVP.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z ludźmi o podobnych poglądach, którzy rozumieją znaczenie rozwoju dzieci i młodzieży w sporcie. Wspólnie z Tarczyński Gryzzale jesteśmy w stanie zwiększyć świadomość dzieci w zakresie zdrowego stylu życia oraz szerzyć wiedzę i miłość do futbolu amerykańskiego nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej – mówi Anna Owens, Dyrektor ds. komunikacji NFL Flag Poland

Wydarzenie odbędzie się 23 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zapisy na zajęcia dostępne są na stronie  https://www.nflflagpoland.com/pl.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept