AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
June 11, 2024

Julia Żugaj znalazła przepis na idealne śniadanie!

Jakiego dania Julia Żugaj jeszcze nigdy nie jadła? Które warzywo kocha najbardziej i dlaczego nie chodzi na grzyby? O tym gwiazda polskich mediów społecznościowych opowiedziała przy okazji testowania 5 finałowych przepisów na idealne śniadanie z parówkami Tarczyński Naturalnie. Autor wybranego przez Julię Żugaj przepisu na hiszpańską tortillę z parówkowym twistem otrzyma unikatowy złoty naszyjnik PARÓWKOŻERCÓW.

Uczestnicy konkursu próbowali podbić podniebienie Julii na różne sposoby, od kompozycji z uwielbianym przez nią szpinakiem, po nieoczywiste połączenia smakowe. Spośród wielu tysięcy nadesłanych przepisów na śniadanie wyłoniono 5 finałowych, które oczekiwały na recenzję Julii Żugaj. Oceniane przez nią propozycje to: quiche ze szpinakiem, wytrawne gofry, omlet z kurkami, bajgiel z jajkiem w koszulce oraz hiszpańska tortilla. W żadnym z dań oczywiście nie mogło zabraknąć tego najważniejszego składnika parówek Tarczyński Naturalnie, które były podawana na różne sposoby. Jak przyznała jurorka, wybór był bardzo trudny, gdyż każde z dań ją zachwyciło, a niektóre nawet ożywiły wspomnienia z dzieciństwa lub były związane ze spędzaniem czasu z rodziną. Ostatecznie zwyciężył przepis na hiszpańską tortillę z parówkami Tarczyński Naturalnie.

Wideo z tastingu przeprowadzonego przez Julię Żugaj można obejrzeć na kanale YouTube https://youtu.be/a_Wa6vsw8js, a lista nagrodzonych osób znajdują się  na stronie www.parowkozercy.pl.

Przeprowadzony przez Julię Żugaj tasting śniadaniowych przepisów był finałem zorganizowanego przez markę Tarczyński wielkiego, kulinarnego konkursu. Zadaniem uczestników było stworzenie oryginalnego i kreatywnego przepisu na śniadanie z wykorzystaniem parówek z linii Tarczyński Naturalnie. Autor zwycięskiego przepisu otrzyma nagrodę główną - złoty naszyjnik. Natomiast 50 osób, których przepisy zyskały uznanie jury, zostanie nagrodzonych autorskimi przedmiotami stworzonymi przy współpracy marki z Julią. Każda z 50 osób otrzyma stylowy szlafrok oraz elegancką apaszkę.

- Cieszymy się, że nasz konkurs zainspirował tyle osób do eksperymentów w kuchni, pokazując przy okazji jak uniwersalnym składnikiem w różnorodnych daniach śniadaniowych mogą być parówki. Kreatywność uczestników przerosła nasze oczekiwania, a zaangażowanie Julii Żugaj dodało wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje i inspirujące przepisy od naszych konsumentów - powiedział Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A.

Była to druga edycja konkursu w ramach kampanii „Wszyscy są Parówkożercy”. Wcześniej ambasadorem kampanii był Smolasty, a rozstrzygnięty przez wokalistę w specjalnym filmie konkurs na przepis na hot-doga cieszył się sporą popularnością w sieci.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept