AKTUALNOŚCI

Najlepiej od razu sprawdź, co nowego ma dla Ciebie Tarczyński.

Zobacz aktualności

VIDEO

Zobacz, co się u nas dzieje nowego.

Zobacz video
August 25, 2022

Firma Tarczyński S.A. sponsorem Taia Woffindena

Woffinden sportowym ambasadorem marki Tarczyński

Brytyjczyk już od 2012 roku jest związany z klubem WTS Sparta Wrocław, z którym zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski w 2021 roku. Teraz – po raz drugi w historii – zawodnik dołączył do grona sportowych ambasadorów marki Tarczyński, która coraz mocniej wiąże się z wrocławskim sportem i jego kibicami. 

Widzimy, że żużel cieszy się niesłabnącą popularnością w stolicy Dolnego Śląska. Świadczy o tym między innymi wypełniony przez kibiców Stadion Olimpijski, aktywnie i głośno dopingujących zawodników. Dlatego cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wesprzeć Taia Woffindena, a tym samym jeszcze mocniej podkreślić naszą lokalność, ale i międzynarodowy charakter naszej marki. Będziemy aktywnie wspierać żużlowca, począwszy od najbliższych zawodów we Wrocławiu aż do kończącego sezon spotkania w Toruniu, w tym w trakcie Speedway Grand Prix w Danii i Szwecji – mówi Dawid Tarczyński, Wiceprezes Zarządu firmy Tarczyński. 

Nadchodzące żużlowe Speedway Grand Prix we Wrocławiu będzie transmitowane w ponad 40 krajach na świecie. Również w tych, które są kluczowymi rynkami eksportowymi dla marki Tarczyński, jak chociażby Wielka Brytania.

 

W ramach umowy sponsorskiej – podobnie jak poprzednio – barwy marki Tarczyński pojawią się na kevlarze i motocyklu zawodnika. Woffindena do końca roku będzie można zobaczyć również w działaniach reklamowych firmy. 

Marka aktywnie angażująca się w sponsoring sportu

To nie jedyne sportowe zaangażowanie marki Tarczyński. Firma od lat jest głównym sponsorem klubu Panthers Wrocław oraz drużyny futbolowej o tej samej nazwie – najlepszej w Polsce i jednej z najlepszych w Europie. Aktywnie wspiera także lokalnych sportowców i wydarzenia o charakterze sportowym, w tym m.in. Zimowy Bieg Piastów, cykl biegów z przeszkodami Runmageddon 2022 czy Turniej Giganci Siatkówki. Od listopada 2021 roku firma jest także sponsorem tytularnym wrocławskiego stadionu – Tarczyński Arena Wrocław.

Accept This site uses cookies. You can find out more and set your cookie preferences in your browser.
Accept