Jesz lepiej, żyjesz lepiej.

Główna / Kontakt

Kontakt

Masz pytanie związane z naszymi produktami, lub też dotyczące naszej firmy? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.
Po prostu – wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować i wypełnij formularz.

Tarczyński S.A.
Ujeździec Mały 80
55-100 Trzebnica

tel. (071) 312 12 83
fax. (071) 310 30 73
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...
Czytaj więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w celu realizacji przesłanego zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że administratorem zebranych danych osobowych jest firma Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeździec Mały, 55-100 Trzebnica. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Dane te nie będą dołączone do listy marketingowej lub podobnej listy mające na celu promocję produktów i usług administratora. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przygotowania i przesłania odpowiedzi. Odbiorcą Danych osobowych będą upoważnieni Pracownicy Spółek grupy Tarczyński S.A. Inspektorem Ochrony Danych w Tarczynski S.A. jest Pan Michał Pawlak, adres e-mail: mipawlak@tarczynski.pl. Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od wypełnienia formularza kontaktowego. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowych. Jednocześnie oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie przekazanych danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
OK
Główna / Marka Tarczyński

Marka Tarczyński

Rodzinna tradycja i pasja dla tego, co robimy powoduje, że firma Tarczyński od ponad 28 już lat dostarcza na polskie, jak i zagraniczne stoły wędliny najwyższej jakości. Nasze cienkie, idealne na przekąskę kabanosy Exclusive, parówki charakteryzujące się wysoką zawartością mięsa, a także brakiem dodatku GLUTAMINIANU, GLUTENU, BARWNIKÓW i FOSFORANÓW, czy też szeroki wybór szynek, wędlin z fileta oraz kiełbas sprawia, że nasze produkty są stałymi bywalcami na Waszych stołach.
Dziękujemy, że doceniacie smak i jakość naszych wędlin.

Poznaj nas bliżej
Główna / Gryzzale

Gryzzale

Poznajcie Gryzzale – kabanoski i paróweczki stworzone specjalnie dla najmłodszych łakomczuchów: o obniżonej zawartości soli i tłuszczów, bez barwników, bez glutenu, glutaminianu sodu i fosforanów. Sami zobaczcie.

Główna / Grupa Tarczyński

Grupa Tarczyński

Tarczyński to rodzinna firma z tradycjami, obecna na rynku od ponad 28 lat.
Produkcja naszych wędlin odbywa się w dwóch wyspecjalizowanych i stale modernizowanych zakładach produkcyjnych: w Ujeźdźcu Małym oraz w Bielsku-Białej.
Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w innowacje, rygorystycznej kontroli jakości naszych produktów oraz odpowiednim decyzjom biznesowym – już teraz zajmujemy pierwsze miejsce wśród producentów kabanosów.
Poznaj Grupę Tarczyński